Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

  • English
  • Polski

Wdrożenie normy ISO 15085 przez firmę DEMARKO Steel Services

Firma DEMARKO Steel Services blisko od 30 lat nieustannie rozbudowuje swój park maszynowy, aby zakres proponowanych usług był coraz szerszy. Nowoczesność dla firmy jest bardzo ważna, dlatego oprócz inwestycji w technologie monitorowane są trendy oraz troska o zgodność z najnowszymi normami. Ciągły rozwój daje możliwości oferowania outsourcingu w dziedzinie obróbki stali.

Demarko_Steel_Services_LOGO

Przedsiębiorstwo dostarcza swoim Klientom gotowe produkty i półprodukty stalowe niemalże wprost na linię produkcyjną. Świadczy kompleksowe usługi obróbki stali dla wielu gałęzi przemysłu stając się nieodłącznym ogniwem ich działalności.

Poszerzając swoje możliwości produkcyjne o kolejne branże firma DEMARKO Steel Services z sukcesem wdrożyła wysoce zaawansowaną normę ISO 15085 co umożliwia świadczenie usług spawalniczych dla kolejnictwa.

Tym samym DEMARKO Steel Services wdrażając w/w normę zwiększa swoje szanse na udział w rynku oraz zwiększa wiarygodność w oczach potencjalnych odbiorców.

Wdrożenie normy ISO 15085 pozwala firmie z sukcesem spełniać coraz wyższe oczekiwania stawiane wyrobom. Wykazuje jednocześnie, że procesy począwszy od projektu aż do przekazania wyrobu Klientowi są w pełni nadzorowane i kontrolowane. To od właściwej technologii i właściwego wykonania wyrobu zależy bezpieczeństwo pasażerów, korzystających codziennie na całym świecie z usług branży kolejowej.