Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

  • English
  • Polski

TechnoSteel Poland – 6 czerwca 2018 r., Poznań

Już 6 czerwca 2018 r. w Poznaniu odbędzie się spotkanie liderów przemysłu hutniczego i ich partnerów biznesowych. Będą oni dyskutować na temat innowacji oraz aktualnych trendów obowiązujących na rynku.

TechnoSteel Poland to m.in. możliwość spotkania w jednym miejscu dostawców stali, ich odbiorców oraz przedstawicieli firm z otocznia biznesowego, zapoznania się z nowymi zastosowaniami stali, a także innowacjami w zakresie technologii, jak i strategii biznesowych – wylicza Andrzej Michalski-Stępkowski, właściciel Wydawnictwa Prasowego AML Press, organizatora wydarzenia.

W dyskusji wezmą udział m.in. Piotr Regucki (Maxstal), który opowie o sytuacji na rynku stalowych centrów serwisowych; Artur Ciesielski (Dienes), który przybliży nowoczesne technologie cięcia wyrobów płaskich; Przemysław Kimla (KIMLA), który wyjaśni zagadnienia ekonomii cięcia laserowego po rewolucji fiber; Marcin Dworecki z firmy Abraservice Polska oraz Mariusz Izbiński z Kersten Europe, którzy przedstawią zastosowaniu stali trudnościeralnych w nowoczesnym przemyśle; Łukasz Lasota (mBank), który wyjaśni zagadnienia związane z zarządzenie ryzykiem zmian cen produktów stalowych; Agnieszka Ostrowska (Construsoft), która opowie o technologii BIM w projektowaniu, planowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych; a także Łukasz Chwalczuk (Kancelaria Prawna Iuridica), który opowie o nowych procedurach i obowiązkach reklamacji szkód w transporcie; Przemysław Zydor (SECO/WARWICK), wyjaśniający rolę najnowocześniejsze technologii w przemyśle oraz Jakub Trzyna (BIBUS MENOS), który wyjaśni zawiłości rozwijającej się technologii druku 3D.

Poza tym do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni przedstawiciele producentów i dystrybutorów stali oraz wytwórców konstrukcji stalowych, odbiorców wyrobów hutniczych, wytwórców maszyn, a także urządzeń do obróbki stali, jak i dostawców usług i technologii dla branży hutniczej.

TechnoSteel Poland odbywać się będzie podczas wystawy ITM Polska 2018. Jest to jedno z największych w kraju wydarzeń targowych poświęconych tematyce technologii, maszyn i urządzeń.

Więcej informacji:

Aleksandra Tyszkiewicz, 505 272 819, technosteel@amlpress.pl

www.amlpress.pl/4/technosteel

Podstawowe informacje:

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Termin: 6 czerwca 2018 r.

Udział: bezpłatny

Organizator: AML Press

Partnerzy: Dienes, mBank

Partnerzy wspomagający: Kancelaria Prawna Skarbiec, Stelweld, Remmert

Patronat: Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Stowarzyszenie Stal Nierdzewna

Patronat medialny: „Nowa Stal”, „Stalowe Forum”, „Konstrukcje stalowe”

Informacje o organizatorze:

AML Press to wydawnictwo prasowe od wielu lat związane z branżą stalową. Jest wydawcą magazynów:

  • „Stalowe Forum” – kwartalnika publikowanego we współpracy z Polską Unią Dystrybutorów Stali, poświęconego rynkowi stali czarnych
  • „Nowa Stal” – kwartalnika poświęconego branży stali nierdzewnych oraz rynkowi aluminium

Poza tym specjalizuje się w przygotowywaniu raportów i analiz sektorowych z szeroko rozumianej branży stali i metali. Więcej informacji: www.amlpress.pl.

TechnoSteel Poland – zaproszenie

TSP 2018 Formularz