Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

 • English
 • Polski

Konferencja “Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego”

banner_optymalizacja_300x100

W imieniu firmy SUCCESSPOINT zapraszamy na konferencję pt.: “Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego”, która odbędzie się 8.10.2015 r. we Wrocławiu w hotelu BEST WESTERN PLUS Q Hotel przy ul. Zaolziańska 2.

Każdy właściciel firmy produkcyjnej jest narażony na wzrost zużycia energii i kosztów podczas rozwijania swojego biznesu. Na konferencji „Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego” będzie miał szansę dowiedzieć się, jak go zminimalizować i jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojego przedsiębiorstwa.

Na spotkaniu będzie możliwość poznania nowych metod zarządzania i rozwiązań dotyczących kontroli zużycia energii, sposobów na zmniejszenie wydatków i posłuchania o nowych energooszczędnych metodach produkcji. Na konferencji poruszane będą tematy takie jak: polityka i przepisy energetyczne, zarządzanie i redukcja kosztów przedsiębiorstwa, automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie, nowe technologie, energooszczędne metody produkcji, dobór dostawcy, brokera, dystrybutora energii i wiele innych.

W programie m.in.:

 • Systemy wsparcia efektywności energetycznej – Katarzyna Rawicka, Asystent ds. Audytów Energetycznych, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
 • Polska Chemia jako przemysł energochłonny: kondycja, perspektywy, wyzwania – Paweł Kwiecień, Specjalista ds. Komunikacji, Polska Izba Przemysłu Chemicznego;
 • Strategie oszczędzania energii w przedsiębiorstwach średniej skali – Marek Przychodzeń, Współwłaściciel i menedżer spółki EIDOS Sp. z o.o.;
 • Praktyczne zastosowanie projektów oszczędności energii na przykładzie „Kropli Beskidu”
  w Tyliczu –
  Tadeusz Turek, Kierownik Utrzymania Ruchu Zakładu Butelkowania Wód Mineralnych Coca-Cola HBC Polska;
 • Bogusław Kapała – Dyrektor Służby Utrzymania Zakładów, NOWY STYL GROU.

Dokładny program konferencji znajduje się na stronie Organizatora oraz poniżej:

Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego – program

Formularz zgłoszeniowy

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, prezesów i dyrektorów zarządzających przedsiębiorstwami o dużym zużyciu energii, dyrektorów ds. zarządzania nieruchomościami, właścicieli i zarządców obiektów, dyrektorów i kierowników technicznych, kierowników działów automatyki, elektrycznych, specjalistów ds. energetycznych, specjalistów ds. diagnostyki urządzeń, dyrektorów produkcji, osób odpowiedzialnych za automatyzację procesów i urządzeń, managerów utrzymania ruchu, dyrektorów ds. rozwoju i inwestycji, dyrektorów finansowych, dyrektorów administracyjnych, osób odpowiedzialnych za instalacje sprężonego powietrza i ogrzewanie, za zakupy energii, wdrażanie nowych technologii w firmie oraz do potencjalnych nabywców nowych technologii energetycznych.

Dla osób z grupy docelowej udział w konferencji jest bezpłatny!

Konferencję objęły patronatem Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy, Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. oraz Polska Izba Konstrukcji Stalowych.

REJESTRACJA

WIĘCEJ INFORMACJI

Serdecznie zapraszamy!

kontakt:

Karolina Seliga

+48 720 911 823

zaproszenie@successpoint.pl