Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

  • English
  • Polski

Europejska Konferencja Transport Research Arena

Współorganizatorzy TRA2016 – Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów – zapraszają do udziału w konferencji i towarzyszących jej wydarzeniach: wystawie i TRA Market place.

Spotkajmy się na Stadionie Narodowym w dniach 18-21 kwietnia 2016.

Transport Research Arena to najważniejsza w Europie konferencja podejmująca problematykę badań naukowych w obszarze transportu powierzchniowego. Dotyczy wszystkich rodzajów transportu: drogowego, kolejowego, wodnego i współmodalnego.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.traconference.eu oraz na www.ibdim.edu.pl.

Hasłem warszawskiej edycji TRA jest MOVING FORWARD – Innovative Solutions for Tomorrow’s Mobility, czyli poszukiwanie innowacyjnych pomysłów na transport jutra. To ważne zagadnienie, dotyczące każdego z nas, angażuje wiele umysłów. Na zaproszenie do składania abstraktów organizatorzy TRA2016 otrzymali ponad 970 propozycji z 52 krajów! Większość z referatów zostanie przedstawiona podczas Sesji Naukowych i Technicznych.

Obecnie trwa proces składania abstraktów na TRA Marketplace. W ramach TRA Marketplace można wziąć udział w Wystawie Plakatów, Forum Wymiany Doświadczeń lub przedstawić projekt w stoisku Komisji Europejskiej.

Chętnych do zaprezentowania firmy we własnym stoisku w ramach wystawy lub zaistnienia w roli sponsorów zapraszamy do zapoznania się z warunkami poniżej.

WYSTAWA

SPONSORING

Serdecznie zapraszamy!

rek-PIKS