Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

  • English
  • Polski

Dzień Plazmy STIGO

Dzień Plazmy to wydarzenie poświęcone technologii cięcia plazmowego, zorganizowane w formie bezpłatnego webinaru online – 08.10.2020r.

Spotkanie dedykowane jest aktualnym pracownikom branży metalowej, miłośnikom technologii plazmowej oraz każdemu, kto chciałby poszerzyć swą wiedzę na temat metod cięcia, typów urządzeń oraz oprogramowania do obsługi maszyn plazmowych.

Zadbaliśmy o to, by Dzień Plazmy był pełen merytorycznej wiedzy, co gwarantują wykłady i pokazy naszych Specjalistów Technicznych na co dzień zajmujących się obsługą oraz przeglądami przecinarek plazmowych ręcznych i wypalarek plazmowych CNC. Dla uczestników przygotowaliśmy przydatne porady oraz konkurs z nagrodami. Szczegółu wydarzenia śledzić można na www.stigo.com.pl/dzien-plazmy

Zachęcamy do zapisu na webinar – aby wziąć udział w Dniu Plazmy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dla pierwszych 50 zarejestrowanych uczestników przygotowaliśmy upominek, który umili czas spędzony na oglądaniu prezentacji.