Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

  • English
  • Polski

57. Naukowo-Techniczna Konferencja Spawalnicza w Jachrance

W imieniu firmy RYWAL RHC sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do udziału w 57. Naukowo-Technicznej Konferencji Spawalniczej wszystkich, którym bliska jest tematyka związana z inżynierią spajania. W trakcie konferencji będzie można zapoznać się z aktualną tematyką badawczą przedstawioną w formie referatów i posterów oraz zapoznać się z produktami oferowanymi przez wiodące firmy z branży spawalniczej. Zaplanowane miejsce konferencji stwarza okazję do miłego spędzenia czasu w reprezentacyjnym ośrodku konferencyjnym położonym w urokliwym otoczeniu leśnym nad rzeką Narwią.

Firma RYWAL RHC jest Sponsorem Generalnym Konferencji. Poniżej znaleźć można zaproszenie na wydarzenie oraz kartę zgłoszeniową.

Zaproszenie

Karta zgłoszeniowa

Członkowie PIKS, którzy przy zgłoszeniu na Konferencję powołają się na firmę RYWAL RHC mogą otrzymać 5% rabatu od kwoty netto kosztów uczestnictwa w konferencji (nie obejmującej kosztów noclegu).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

konferencja