Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

 • Polski
 • English

STIGO sp. z o.o.

STIGO sp. z o.o.

STIGO sp. z o.o.

Adres:

31-980 Kraków, ul. Longinusa Podbipięty 29

Telefon:

48 12 346 58 00

e-mail:

biuro@stigo.com.pl

Dodatkowe informacje:

PREZES ZARZĄDU: Przemysław Rożek

Nr rejestru - Członek PIKS: 308

NIP:

676-242-24-70

KRS:

0000367127

Profil działalności firmy:

STIGO oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm produkcyjnych. Firma skupia się na sprzedaży, szkoleniach i wdrożeniach programów: SigmaNEST (oprogramowanie CAD/CAM do optymalizacji cięcia), SigmaMRP (system do zarządzania produkcją, dedykowany branży metalowej), Bemet (program do planowania i zarządzania produkcją w branży metalowej), STRUMIS (system do zarządzania produkcją konstrukcji stalowych), Pathfinder (program do symulacji ewakuacji), PyroSim (interfejs FDS do symulacji rozwoju pożaru i instalacji oddymiających) oraz maszyn: przecinarki plazmowe Hypertherm i Thermal Dynamics, stoły CNC do cięcia plazmowego i waterjet Swift-Cut, znakowarki laserowe LASEREVO oraz znakowarki mikroudarowe (elektromagnetyczne i pneumatyczne) MARKATOR.

Oferta:

SigmaNEST: www.sigma-nest.pl

 • Jedno oprogramowanie na cały park maszynowy (plazma, laser, tlen, waterjet, wykrawarka, router, nóż oscylacyjny)? Z SigmaNEST to możliwe! SigmaNEST to program CAD/CAM do generowania rozkładów na arkuszach blach, zarządzania magazynem arkuszy i odpadów, kosztorysowania prac cięcia oraz raportowania z przeprowadzonych działań.

SigmaMRP: www.sigmamrp.pl

 • SigmaMRP tosystem do zarządzania produkcją dedykowany branży metalowej, zaprojektowany tak, aby sprostać największym wymaganiom przedsiębiorstw produkcyjnych. SigmaMRP jako system do zarządzania zasobami integruje się bezpośrednio z SigmaNEST oraz systemami księgowymi. Pozwala na sprawne zarządzanie bazą klientów, dostawców, materiałów, zleceń i zamówień.

Bemet: www.planowanieprodukcji.pl

 • Bemet toprogram do śledzenia, planowania i zarządzania produkcją, który pozwala na administrowanie zamówień, tworzenie kalkulacji i ofert oraz realizację wszystkich procesów logistycznych i magazynowych, kończąc na wystawieniu faktury.

STRUMIS: www.strumis.pl

 • Oprogramowanie do zarządzania produkcją dla wytwórni konstrukcji stalowych.System STRUMIS pokrywa całą ścieżkę produkcyjną od importu modeli 2D (np. z TEKLI), poprzez przewodniki produkcyjne, rejestrację czasu pracy, drukowanie etykiet, czy zarządzanie magazynem. Obejmuje również plany cięcia: nesting profili oraz integrację z SigmaNEST do nestingu na blachach.

PyroSim i Pathfinder: www.pyrosim.pl

 • PyroSim to graficzny interfejs FDSdo symulacji rozwoju pożaru i instalacji oddymiających, który pozwala na szybkie tworzenie modeli pożarowych i symulacji pracy oddymiania. Systemem uzupełniającym PyroSim jest Pathfinder - program do symulacji ewakuacji ludzi z płonącego budynku, który korzysta z najnowocześniejszych technik z zakresu grafiki komputerowej i sztucznej inteligencji.

Hypertherm: www.pmax.pl

 • Ręczne źródła plazmowe Hypertherm Powermaxumożliwiają cięcie blach o grubości do 57 mm. Przecinarki są łatwe w obsłudze, wszechstronne i niezawodne. Gwarantują także niższe koszty eksploatacji. Hypertherm to pewność, że kupujesz to, co najlepsze!

Thermal Dynamics: www.stigo.com.pl/przecinarki-plazmowe-thermal-dynamics/

 • Thermal Dynamics to amerykańska marka przecinarek plazmowych do cięcia ręcznego i zmechanizowanego. Te innowacyjne maszyny do cięcia plazmowego mogą być wykorzystywane do cięcia praktycznie każdej blachy do grubości 9,6 cm.

Swift-Cut: www.swift-cut.pl

 • Stoły do cięcia plazmowego CNC Swift-Cut i stoły CNC do cięcia strumieniem wody (waterjet) Swift-Jetto niezawodne urządzenia do obróbki metalu. Zróżnicowana oferta maszyn do cięcia Swift-Cut powoduje, że każdy użytkownik znajdzie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, zarówno, gdy pracuje amatorsko w garażu, czy też w dużym zakładzie produkcyjnym.

LASEREVO: www.dobreznakowarki.pl/znakowarki-laserowe/

 • Znakowarki laserowe firmy LASEREVOto niezawodne, wszechstronne i łatwe w użyciu systemy znakowania. Są idealne zarówno jako kompaktowe systemy stacjonarne, jak również w formie zintegrowanej z liniami produkcyjnymi.

MARKATOR: www.dobreznakowarki.pl

 • Znakowarki mikroudarowe firmy MARKATORpozwalają na oznaczanie aluminium, stali nierdzewnej i hartowanej oraz plastiku. W ofercie dostępne są urządzenia napędzane elektromagnesem i pneumatycznie oraz urządzenia akumulatorowe, w pełni przenośne.

Firma STIGO jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań: SigmaNEST, STRUMIS, PyroSim i Pathfinder, Bemet, Swift-Cut, Markator, LaserEVO na terenie Polski.

Certyfikaty i uprawnienia:

Certyfikat Wyłącznego, Autoryzowanego Dystrybutora Bemet oraz Status Kluczowego Partnera Hypertherm.