Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

 • English
 • Polski

STIGO sp. z o.o.

STIGO sp. z o.o.

STIGO sp. z o.o.

Adres:

31-980 Kraków, ul. Longinusa Podbipięty 29

Telefon:

48 12 346 58 00

e-mail:

biuro@stigo.com.pl

Dodatkowe informacje:

PREZES ZARZĄDU: Przemysław Rożek

Nr rejestru - Członek PIKS: 308

NIP:

676-242-24-70

KRS:

0000367127

Profil działalności firmy:

Stigo oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm produkcyjnych. Skupia się na sprzedaży, szkoleniach i wdrożeniach programów: SigmaNEST (Oprogramowanie do nestingu), Plan-de-CAMpagne (Program do zarządzania produkcją), AMP (System do zarządzania gospodarką narzędziową), StruM.I.S (Oprogramowanie do zarządzania produkcją konstrukcji stalowych), Pathfinder (Symulator ewakuacji ludzi z płonącego budynku), PyroSim (Symulator rozwoju pożaru w budynkach) oraz maszyn: przecinarki plazmowe Hypertherm, Kjellberg, Thermal Dynamics oraz stoły CNC do cięcia plazmowego Swift-Cut

Oferta:

SigmaNEST – www.sigma-nest.pl

 • Jedno oprogramowanie na cały park maszynowy (plazma, laser, tlen, waterjet, wykrawarka)? Z SigmaNEST to możliwe! SigmaNEST to program do generowania rozkładów na arkuszach blach, zarządzania magazynem arkuszy i odpadów, kosztorysowania prac cięcia oraz raportowania z przeprowadzonych działań.

Plan-de-CAMpagne – www.planowanieprodukcji.pl

 • Program wspomagający firmy produkcyjne w zakresie zarządzania produkcją, jej planowania i rozliczania.

StruM.I.S – www.strumis.pl

 • System do zarządzania produkcją konstrukcji stalowych, który został zaprojektowany w celu poprawy wydajności, redukcji kosztów oraz usprawnienia procesów, szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Pozwala na integrację szczegółowych modeli 3D z procesem przepływu informacji biznesowych gwarantując dokładne wyceny oraz spójne oferty, w powiązaniu z zamówieniami i magazynem, dla optymalnego wykorzystania materiałów.

APM – www.planowanieprodukcji.pl

 • System komputerowy skutecznie zarządzający gospodarką narzędziową w firmie produkcyjnej z branży metalowej, świadczącej usługi w zakresie obróbki skrawaniem.

Przecinarki plazmowe Hypertherm – www.pmax.pl

 • Wysokiej jakości przecinarki plazmowe: ręczne i zmechanizowane z możliwością podłączenia pod sterowanie CNC wraz z oprzyrządowaniem (źródła plazmy typu MAX200, oryginalne części Hypertherm, akcesoria, dysze i elektrody, części eksploatacyjne).

Stoły CNC Swift-Cut – www.swift-cut.pl

 • Najwyższej klasy stoły CNC umożliwiające precyzyjne cięcie plazmowe wszystkich metali o grubości od 0,5 mm do 25 mm. Najwyższa jakość wykonania oraz wyjątkowy system oprogramowania CAD/CAM dają Swift-Cut status lidera rynku stołów do cięcia plazmą.

Stoły CNC PlasmaCAM – www.plasmacam.pl

 • Solidne stoły CNC z możliwością podpięcia źródła plazmowego z ręcznym palnikiem! Sprzedaż z zintegrowanym programem! PlasmaCAM uzyskuje najwyższą dokładność, pracuje szybko oraz zapewnia doskonałe pozycjonowanie nawet w trudnych warunkach.

Przecinarki plazmowe Kjellberg Finsterwalde – www.przecinarkiplazmowe.com.pl

 • Bardzo ekonomiczne, mobilne, a przy tym łatwe w obsłudze maszyny do cięcia plazmą.

Przecinarki plazmowe Thermal Dynamics

 • Amerykańskie przecinarki plazmowe umożliwiające osiągnięcie jakości cięcia zbliżonej do wielokrotnie droższych technologii laserowych.

PyroSim – www.pyrosim.pl

 • Intuicyjny interfejs graficzny popularnego symulatora FDS stworzonego do prowadzenia symulacji z udziałem dymu i ognia. Program przeznaczony jest do modelowania rozwoju pożaru w budynku oraz pracy instalacji oddymiających z wykorzystaniem modelu CFD. Dzięki graficznemu środowisku 3D umożliwia szybkie i dokładne wprowadzanie danych wejściowych FDS.

Pathfinder – www.pyrosim.pl

 • Rozbudowany symulator zachowania tłumu, przeznaczony do modelowania złożonych scenariuszy ewakuacji. Program umożliwia wyznaczenie czasu bezpiecznego wyjścia z budynku, wykorzystując w obliczeniach algorytmy sztucznej inteligencji.

Stigo jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce: SigmaNEST, APM, StruM.I.S, PyroSim, Pathfinder od 2010 r.

Certyfikaty i uprawnienia:

Ostatnie wyróżnienie jakim może pochwalić się Stigo to tytuł NAJLEPSZEGO DYSTRYBUTORA Plan-de-CAMpagne 2015 r. przyznany przez BEMET.

Zapisz się na nasz newsletter

FreshMail.pl