Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

  • English
  • Polski

SETMIL sp. z o.o.

SETMIL sp. z o.o.

SETMIL sp. z o.o.

Adres:

ul. Pyskowicka 20 41-800 Zabrze

Telefon:

(32) 376-48-00

e-mail:

setmil@setmil.pl

Dodatkowe informacje:

PREZES ZARZĄDU: Grzegorz Chruszcz

Osoba kontaktowa: Kamil Stańczak - Sales Manager  tel. 533 344 488,

e-mail: kamil@setmil.pl

NIP:

648-24-33-544

KRS:

0000149588

Profil działalności firmy:

Firma Setmil z Zabrza od 2003 roku prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie logistyki wewnątrzzakładowej specjalizując się wózkach widłowych i indywidulanych rozwiązaniach magazynowych prowadząc również kompleksowy serwis tych urządzeń z możliwością przeprowadzenia naprawy w siedzibie klienta jak i dostawę części zamiennych. Oferujemy również możliwość wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego typu „full serwis”. Oferowane przez nas produkty, usługi i części objęte są gwarancją.

Oferta:

W naszej bogatej ofercie posiadamy nowe spalinowe i elektryczne wózki widłowe Caterpillar (CAT – uznanego producenta maszyn budowlanych), do pracy w wewnętrznych i zewnętrznych magazynach,

    

oraz wielokierunkowe wózki widłowe COMBILIFT z platformą roboczą zapewniają najbardziej wydajną, bezpieczną i niezawodną metodę transportu długich i ponadgabarytowych ładunków w wąskich korytarzach roboczych.

   

Wśród wielu rozwiązań dostępnych w gamie produktów marki COMBILIFT dostępna jest również suwnica mobilna COMIBILIFT SC, pozwala na transportowanie i operowanie ładunkami wielkogabarytowymi takimi jak: konstrukcje stalowe, odlewy i elementy maszyn.

     

Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają nie tylko na zaspokojenie Państwa potrzeb transportowych ale również pozwalają oszczędzić miejsce w przestrzeni magazynowej i produkcyjnej, usprawnić proces transportu w tym załadunki i rozładunki przy równoczesnym uniknięciu przestojów i poprawić bezpieczeństwo pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia najwyższą jakość obsługi, a przedstawicielstwo uznanych producentów wysoka jakość oferowanych urządzeń.