Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

 • English
 • Polski

ATLAS WARD POLSKA sp. z o.o.

ATLAS WARD POLSKA sp. z o.o.

ATLAS WARD POLSKA sp. z o.o.

Adres:

53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2–4

Telefon:

48 71 360 53 50

e-mail:

atlasward@atlasward.pl

Dodatkowe informacje:

DYREKTOR GENERALNY/PREZES ZARZĄDU: Mariusz Górecki
Z-CA DYREKTORA GENERALNEGO/WICEPREZES ZARZĄDU: Wojciech Karwan
DYREKTOR TECHNICZNY/CZŁONEK ZARZĄDU: Rafał Zajączkowski
DYREKTOR SPRZEDAŻY/CZŁONEK ZARZĄDU: Arkadiusz Grycz

Nr rejestru - Członek PIKS: 213

NIP:

894-25-53-370

KRS:

0000102206

Profil działalności firmy:

Projektowanie, produkcja i realizacja obiektów o konstrukcji stalowej oraz żelbetowej.

Oferta:

Atlas Ward Polska sp. z o.o. jest wiodącą na rynku polskim firmą inżynierską, oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i realizacji obiektów o konstrukcji stalowej oraz żelbetowej. W zależności od indywidualnych oczekiwań Inwestora wykonuje rozmaite typy hal, począwszy od produkcyjnych, magazynowych, przez handlowe, rekreacyjne, serwisowe, salony samochodowe, zajezdnie, a skończywszy na obiektach związanych z segregacją i utylizacją odpadów, tj. sortownie i kompostownie i wszelkie inne projekty indywidualne. Spółka Atlas Ward Polska zrealizowała dotychczas ponad 400 obiektów o łącznej powierzchni ok. 1,8 mln m2 – od kilku lat utrzymuje imponujący wynik w postaci 40–50 inwestycji rocznie. Stawiając sobie za cel komfort klienta firma zadbała o całościowy pakiet oferowanych usług, kładąc szczególny nacisk na ich jakość, bezpieczeństwo oraz szybkość realizacji inwestycji. Co wyróżnia ATLAS WARD POLSKA:

 • zaangażowanie w realizowane projekty,
 • kreatywność rozwiązań architektonicznych, konstrukcyjnych i technicznych,
 • jakość usług, potwierdzona najlepszymi certyfikatami i wyróżnieniami,
 • doradztwo i wsparcie techniczne – inżynierskie na każdym etapie projektu,
 • sprawne i kompleksowe zarządzanie realizacją procesu inwestycyjnego z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, m.in. SAP. MISJA ATLAS WARD POLSKA Naszą misją jest dostarczenie usługi pozwalającej uczynić proces inwestycyjny naszego klienta przyjaznym, bezpiecznym i komfortowym, tworząc jednocześnie organizację, w której najnowocześniejsza dostępna technologia wspiera kreatywnych ludzi z zasadami i pasją.

Certyfikaty i uprawnienia:

Certyfikaty

AWP posiada certyfikaty gwarantujące jakość usług – poświadczające standardy pracy i naszą wiarygodność. Jesteśmy Certyfikowanym Producentem Konstrukcji Stalowych, zgodnie z normą PN-EN 1090-1 (wydanym przez jednostkę notyfikowaną TÜV NORD) – to gwarancja najwyższych standardów jakości zarówno w procesie projektowania, wytwarzania, jak i montażu konstrukcji stalowych. Na konstrukcję stalową wystawia Deklarację Właściwości Użytkowych i znak CE. Atlas Ward Polska jest członkiem Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych – PIKS oraz Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad – DAFA.

Wyróżnienia

 • Gazele Biznesu,
 • Diament Forbesa,
 • Złoty Certyfikat Rzetelności w ramach programu Rzetelna Firma,
 • Złoty Medal Europejski w ramach XXVI edycji Medalu Europejskiego, organizowanego przez Business Center Club pod patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Elitarne wyróżnienie przyznano za konstrukcje stalowe AWP, które spełniają najwyższe standardy europejskie,
 • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Informacje dodatkowe

Atlas Ward Polska sp. z o.o. wywodzi się z międzynarodowego holdingu Atlas Ward International Ltd, realizującego obiekty stalowe w wielu krajach, na różnych kontynentach. Działalność polskiego oddziału – a dziś w pełni niezależnej Spółki Atlas Ward Polska – jest kontynuacją historii zapoczątkowanej przez braci Ward z Sherburn w Anglii. W 1948 r. założyli firmę Ward Brothers Ltd, wykonującą obiekty z prefabrykowanych elementów stalowych, która po latach – już jako Atlas Ward – stała się jednym z liderów w branży konstrukcji stalowych na świecie, zarówno pod względem stosowanych rozwiązań projektowych, jak i skali działalności.

Zapisz się na nasz newsletter

FreshMail.pl