Polska Izba Konstrukcji Stalowych

The primary objective of Polish Chamber of Steelwork activity is promotion, representation, protection of interests and building a positive image of member companies.

  • Polski
  • English

Tecpoles sp. z o.o.

Tecpoles sp. z o.o.

Tecpoles sp. z o.o.

Adres:

62-571 Stare Miasto, ul. Kasztelańska 39

Telefon:

+48 (63) 224 13 50

e-mail:

kontakt@tecpoles.com

Dodatkowe informacje:

Dyrektor Zarządzający: Tomasz Jedliński

Nr rejestru - Członek PIKS: 394

NIP:

525-27-98-750

KRS:

0000799810

Profil działalności firmy:

Projektowanie i produkcja konstrukcji stalowych.

Oferta:

Tecpoles jest wiodącym europejskim producentem słupów. Liczne biura sprzedaży i zakłady produkcyjne w Europie sprawiają, że firma jest zawsze blisko klientów. Jest również obecna poza Europą poprzez współpracę w grupie, a także z partnerami.

Na przestrzeni 100 lat historii firmy zdobyła ona szeroki zakres specjalistycznej wiedzy, dotyczącej rozwiązań dla słupów. Przedsiębiorstwo posiada fachową wiedzę na temat systemów nośnych, poczynając od etapu projektowania, a kończąc na dostawie.

Pasją firmy jest podejmowanie nowych wyzwań. Firma oraz inne spółki w grupie posiadają szeroką wiedzę na temat standardów i szczególnych wymagań w wielu różnych regionach i krajach na świecie.

Tecpoles jest stałym partnerem, projektującym i wdrażającym indywidualne rozwiązania dla klientów. Wiodąca pozycja producenta słupów z materiału konstrukcyjnego, jakim jest stal, umożliwia firmie zaprezentowanie najlepszych rozwiązań projektowych. Nieustannie rozwijany jest ten materiał oraz zakres produktów. To wszystko przedsiębiorstwo łączy z najnowocześniejszymi technikami produkcji i dodatkowymi funkcjonalnościami. Tecpoles zapewnia najwyższą jakość usług, produkty z różnych gatunków stali, nowoczesne rozwiązania w zakresie spawania laserowego oraz wykończenia powierzchni.

W Tecpoles przyspieszamy innowację, realizując najśmielsze projekty naszych klientów. W Tecpoles słupy i konstrukcje stalowe są naszą pasją!

Certyfikaty i uprawnienia:

ISO 9001:2015

Certyfikat stałości właściwości użytkowych 1488-CPR-0133.W