Polska Izba Konstrukcji Stalowych

The primary objective of Polish Chamber of Steelwork activity is promotion, representation, protection of interests and building a positive image of member companies.

  • Polski
  • English

Smulders Projects Poland sp. z o.o.

Smulders Projects Poland sp.  z o.o.

Smulders Projects Poland sp. z o.o.

Adres:

68-200 Żary, ul.Fabryczna 14

Telefon:

+48 68 470 77 00, +48 68 470 77 08

e-mail:

spomasz@smulders.com

Dodatkowe informacje:

Nr rejestru - Członek PIKS: 298

Siedziba główna:

Smulders

Hoge Mauw 200, 2370 Arendonk, Belgium

T +32 14 408 102

NIP:

928-000-71-59

KRS:

0000153804

Profil działalności firmy:

SMULDERS ZARY działa w ramach międzynarodowej organizacji Smulders, która zatrudnia 870 pracowników w czterech oddziałach: w Belgii: w Arendonk, Balen, Hoboken, oraz w Angli – New Castle. Jesteśmy solidnym i elastycznym partnerem biznesowym, oferując ponad 50 lat doświadczenia w inżynierii, budowie, dostawach i montażu konstrukcji stalowych.

Produkcja konstrukcji stalowych specjalnego przeznaczenia w dziedzinie inwestycji związanych z pozyskiwaniem energii odnawialnej w strefie morskiej oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu.

Tworzymy nasze produkty z najwyższą starannością i dbałością o jakość, przy stałej aktywnej interakcji z naszymi klientami. Smulders wyróżnia się pod względem wiedzy i umiejętności technicznych, ale przede wszystkim z powodu naszego dążenia do spełniania obietnic, jakie składamy naszym klientom. Nasze projekty wzorcowe działają na pełnych obrotach na całym świecie, ponieważ zostały zrealizowane z prawdziwą pasją do stali.

Polityka Smulders opiera się na czterech podstawowych wartościach:

  1. Zdecydowanie,
  2. Szacunek,
  3. Orientacja na Klienta
  4. Praca Zespołowa.

Wartości te określają wszystkie nasze decyzje - dzień w dzień.

W ostatnich latach awansowaliśmy z pozycji pioniera do wiodącego lidera na rynku, mając udokumentowaną ogromną liczbę ponad 1 500 TP – fundamentów pod turbiny.

Ponadto oferujemy szeroką wiedzę na wysokim poziomie w dziedzinie projektowania, inżynierii i produkcji podstacji. Pełne podstacje, wraz z fundamentami w formie osłon lub TP, są u nas w dobrych rękach.

Współprodukowane przez nas konstrukcje pracują na morzach Europy Zachodniej.

Oferta:

Smulders Zary może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym wykonawstwie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Produkujemy konstrukcje stalowe specjalnego przeznaczenia w dziedzinie inwestycji związanych z pozyskiwaniem energii odnawialnej w strefie morskiej oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu. Cały proces produkcji odbywa się przy użyciu materiałów najwyższej jakości, spełniających wszelkie normy techniczne.

Głównym obszarem naszej działalności są:                                     

  • Elementy konstrukcji stalowych morskich wież wiatrowych;
  • Elementy konstrukcji stalowych stacji transformatorowych
  • Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia.

Referencje:

Konstrukcje TP  produkujemy od 2007 roku, na tą chwilę możemy się pochwalić produkcją ponad 1500 sztuk tego typu podstacji.

Konstrukcje typu Jacket oraz Top Side produkujemy od 2011 roku, na tą chwilę wyprodukowaliśmy ponad 150 tego typu konstrukcji

Ponadto jesteśmy otwaci na produkcję konstrukcji naziemnych – hal, oraz wielkogbarytowych konstrukcji stalowych. W produkcji tych elementów mamy doświadczenie od 2007 roku.

Certyfikaty i uprawnienia:

Smulders Zary bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, iż nasza pasja do stali może się rozwijać tylko w bezpiecznym i ekologicznie przyjaznym środowisku. Chcemy mieć znaczący wkład w takie środowisko, nie tylko poprzez nasze działania w zakresie energii ze źródeł odnawialnych, ale również poprzez zapewnienie, iż nasze firmy działają w bezpieczny i zrównoważony sposób - zawsze i wszędzie.

Jakość

Jakość jest gwarantowana w trakcie całego procesu poprzez przestrzeganie zestawu ustalonych procedur, pod nadzorem naszych kierowników projektów, działów jakości, inżynierów spawania, inżynierów technologicznych i, jeśli to konieczne, stale obecnej niezależnej osoby trzeciej. Stosujemy wszystkie wymagane certyfikaty i pracujemy według obowiązujących norm.

Posiadamy certyfikaty:  ISO 9001 (jakość), ISO 14001 (środowisko), OHSAS 18001 (bezpieczeństwo), VCA P, VCA** (Smulders Zary), ISO 50001 (Smulders Zary),