Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Podstawowym celem działania PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich Izby.

  • English
  • Polski

FERMSTAL – BFM sp. z o.o.

FERMSTAL – BFM sp. z o.o.

FERMSTAL – BFM sp. z o.o.

Adres:

49-100 Niemodlin, ul. Opolska 39

Telefon:

48 77 460 65 53

e-mail:

sekretariat@fermstal-bfm.eu

Dodatkowe informacje:

PREZES ZARZĄDU: Andrzej Nowak

Nr rejestru - Członek PIKS: 302

NIP:

991-049-84-67

KRS:

0000521533

Profil działalności firmy:

Pełen zakres pracy związanych z prefabrykacją konstrukcji dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, drogowego, energetycznego i budowlanego (m.in. instalacje oczyszczania powietrza, silosy, zbiorniki, szkielety hal, podesty).

Oferta:

  • Przemysł farmaceutyczny, chemiczny, fabryki samochodów – instalacje oczyszczania powietrza przemysłowego – komory dopalania,
  • kanały,
  • przemysł budowy dróg – indywidualne projekty, modułowe (kontenerowe) obiekty wytwarzania asfaltu,
  • energetyka – kanały powietrza i spalin, cyklony, silosy, zbiorniki, filtry, kominy,
  • budownictwo – szkielety hal, podesty, ciągi schodowe.

Sprzęt i wyposażenie:

Wykonujemy w wytwórni pełen zakres prac związanych z prefabrykacją konstrukcji. Dysponujemy maszynami do palenia blach plazmą i w układzie tlen, acetylen, maszynami do cięcia profili – piły tarczowe i taśmowe, blach – gilotyna. Gięcie elementów z blach wykonujemy na prasach hydraulicznych ze sterowaniem cyfrowym. Dysponujemy walcarkami do wykonywania zwijek z blach do 20 mm. Spawanie wykonujemy w metodach 135 , 111, 121, 136. Do wykonania antykorozji wykorzystujemy linię półautomatyczną Backmann oraz do czyszczenia końcowego komorę do ręcznego czyszczenia o długości 15 m. Prace malarskie wykonujemy w osobnej, przeznaczonej do tego typu prac hali.

Referencje:

Nasze produkty głównie trafiają do odbiorców zachodnich. Są to producenci aut znanych marek w Europie Zachodniej, ale również i Meksyk, Singapur, Rosja. Dużą grupę produktów dostarczyliśmy do fabryk farmaceutycznych wiodących firm. Krajowi odbiorcy to głównie zakłady przemysłowe produkcyjne i wydobywcze oraz elektrownie.

Certyfikaty i uprawnienia:

  • Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji wg PN-EN 1090-1:2009+A1:2011, EXC3,
  • Certyfikat na wykonywanie robót spawalniczych wg DIN EN ISO 3834-2.

Zapisz się na nasz newsletter

FreshMail.pl